KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098394

nr 909 8394

Akvarell

2 st, Sophie Fahlborg, mytologiskt motiv, ca 12x16

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:25:20